Lokalizacja: Wąbrzeźno

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie zapytania.


Właściciele


Roman Świętoń 

+48 606 936 432   roman@firmasagitta.pl

Dariusz Świętoń 

+48 606 924 753   dariusz@firmasagitta.pl

 

Administracja i Zakład Produkcyjny


PPHUW Sagitta
ul. Pod Młynik 8,  87-200 Wąbrzeźno
+48 56 687 33 58   fax: +48 56 687 33 59   biuro@firmasagitta.pl
NIP: 878-133-97-07   REGON: 870 435 247 

Joanna Świętoń 

fakturowanie, płatności
+48 660 10 86 22   joanna@firmasagitta.pl

Ryszard Świętoń

opiekun przypisanego klienta
+48 668 45 16 52   ryszard@firmasagitta.pl

 
Tomasz Meciejewski

konstruktor
+48 668 45 12 55   tomek@firmasagitta.pl 

Dawid Dymek

konstruktor
+48 668 45 12 55   dawid@firmasagitta.pl 

 

Sklep firmowy


Centrum Metalowo-Narzędziowe
ul. Kętrzyńskiego 41,  87-200 Wąbrzeźno
+48 56 654 45 88   sklep@firmasagitta.pl

 

Agnieszka Świętoń

kierownik sklepu
+48 660 108 623

 Paweł Waśniowski

sprzedawca, doradca techniczny
+48 660 749 291